تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت آتلیه

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت آتلیه می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

برخی از کسب و کارها برای موفقیت بیشتر ، نیازمند جذب مشتری بیشتر می باشند و صاحبان اینگونه مشاغل به خوبی به این موضوع آگاهی دارند و همیشه یکی از دغدغه های اصلی آنها ، یافتن روش های موثر تبلیغاتی است. آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری یکی از این مشاغل می باشند که همیشه نیاز به تبلیغات و معرفی دارند ، برخی از این آتلیه ها در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند ، برخی دیگر خدمات خود را در سایت های آگهی یا معرفی خدمات مجالس معرفی می کنند ، برخی از طریق پیامک و تبلیغات در کانال ها و پیج های شبکه های اجتماعی ، برخی دیگر تراکت و بیلبوردهای تبلیغاتی و بسیاری روش های دیگر ...
اگرچه تمام روش های فوق مزایای بیشماری دارند و سبب جذب مشتری می شوند اما هیچ یک نمی تواند جایگزین راه اندازی سایت آتلیه باشد ، در ادامه دلایل این ادعا را شرح خواهیم داد :

  • ساده ترین راه یافتن بهترین آتلیه ، جستجو در گوگل و سایر موتورهای جستجو است و معمولا افراد عادی ، آتلیه مورد نظر خود را از این طریق پیدا می کنند ، تنها وجود سایت می تواند شرایطی را فراهم کند تا نام آتلیه شما در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شود.
  • فعالیت در شبکه های اجتماعی اگرچه مزایای بیشماری دارد و به دلیل تعداد زیاد مخاطبان می توان بازده مناسبی از تبلیغات در این شبکه ها بدست آورد ولی جذب مشتری از طریق این شبکه ها نیاز به فعالیت همیشگی و یا پرداخت هزینه دارد ، در حالی که راه اندازی سایت به مراتب نیاز به فعالیت های کمتری دارد و بعد از مدتی تعداد بازدید کنندگان سایت شما به ثبات می رسد. و نکته مهم اینکه درصد زیادی از این بازدیدکنندگان افرادی هستند که می خواهند مشتری شما شوند و تنها کافیست متقاعد شوند.
  • بسیاری از فعالیت ها و خدمات مورد نیاز مشتریان شما تنها از طریق سایت امکانپذیر است ، مواردی از قبیل دریافت نوبت ، مشاهده نمونه کارهای شما بصورت دسته بندی شده ، سفارش چاپ عکس ، قاب ، آلبوم و ... 
  • وقتی در شبکه های اجتماعی پستی ارسال می کنید و آتلیه خود را معرفی می کنید ، این تبلیغ در بهترین حالت برای درصد کمی از بازدید کنندگان شما جذاب خواهد بود و درصد کمتری نیز مشتری شما خواهند شد ، به همین دلیل است که اگر پست شما 2000 بار دیده شود ، تنها انتظار می رود 50 نفر به آن علاقه مند شوند و تعداد کمتری به آن نیاز داشته یا تمایل به خرید داشته باشند در حالیکه اگر همین تبلیغ در سایت شما درج شود و توسط 500 نفر دیده شود ، این اطمینان وجود دارد که حداقل نیمی از این افراد به پست شما علاقه مند هستند چرا که این افراد پس از جستجو وارد سایت شما شده اند و افرادی هستند که دقیقا در همان لحظه به دنبال خدمات شما می باشند.
  • در شبکه های اجتماعی و سایت های تبلیغاتی ، تبلیغ و پست شما معمولا تنها زمان کوتاهی در معرض دید قرار می گیرد بنابراین بیشترین بازده تبلیغات شما نیز تنها به همان زمان محدود می شود در حالی که تبلیغات شما در وبسایت خودتان همیشگی است و معمولا پس از گذشت زمان ، رتبه آن در موتورهای جستجو بهبود نیز پیدا می کند و این یعنی تبلیغی که 1 سال پیش برای آتلیه کرده اید ، همچنان مورد توجه قرار می گیرد و به جذب مشتری کمک می کند.
  • مشتریان آتلیه ها به دنبال زیبایی و زیباتر دیده شدن هستند ، به همین دلیل نور فضای آتلیه ، دکوراسیون آتلیه و حتی نحوه پوشش کارمندان نیز حائز اهمیت است ، در حالی که در بسیاری مشاغل دیگر این تصور وجود ندارد. وبسایت شما اولین جایی است که با مشاهده طرح آن ، کاربر  را متقاعد به تماس با شما می کند و پیشنهاد می کنیم اگر قصد راه اندازی سایت آتلیه داشتید ، بیش از هر چیزی به طرح سایت خود توجه کنید که عاملی بسیار تعیین کننده در موفقیت شما خواهد بود.

کارشناسان ما در گروه طراحی سایت هاویا با سال ها تجربه در حوزه طراحی و بهینه سازی انواع سایت ها می توانند شما را در پیاده سازی هر چه بهتر سایت خود و پیمودن مسیر موفقیت در فضای مجازی یاری دهند ، اگر نیاز به هر گونه مشاوره و راهنمایی در این حوزه داشتید کافیست در قسمت مشاوره رایگان طراحی سایت ، در خواست خود را ثبت نمایید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید