تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت آموزشی

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت آموزشی می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

شیوه های آموزش و ارائه مطالب آموزشی با فراگیر شدن دنیای مجازی دچار تحولاتی شده است و امروزه علاوه بر کلاس های آموزشی و مطالعه کتاب می توان مطالعه و یادگیری از طریق اینترنت را نیز جزء روش های آموزش به حساب آورد و گاها در برخی از زمینه ها ، استقبال کاربران از اینترنت در جهت یادگیری بیش از سایر موارد می باشد. در نتیجه همین نیاز وبسایت هایی جهت ارائه مطالب آموزشی راه اندازی شده اند که به این گونه وبسایت ها ، سایت آموزشی گفته می شود.

البته وب سایت های آموزشی انواع مختلفی دارند که آنها را می توان با توجه به نوع (جنس) فایل آموزشی ، رایگان یا هزینه دار بودن آموزش ها ، متمرکز بودن آموزش یا غیر متمرکز بودن آنها و ... تفکیک کرد که در ادامه در مورد هر یک توضیحات خلاصه ای ارائه خواهد شد.

نوع فایل آموزشی : از نظر نوع فایل وبسایت های آموزشی معمولا یک یا چند نوع از فایل های زیر را به کاربران خود ارائه می دهند :

  • فایل های آموزشی متنی شامل فایل های pdf ، اسلاید های پاورپوینت و یا توضیحات در یک صفحه از سایت ...
  • فایل های آموزشی صوتی مانند کتاب های صوتی
  • فایل های آموزشی ویدئویی

رایگان یا هزینه دار بودن : مطالب در سایت های آموزشی معمولا یا بصورت رایگان درج می شود و یا به ازای پرداخت هزینه ، کاربر می تواند از آموزش بهره مند گردد ، در صورت هزینه دار بودن آموزش ها نیاز است تا مواردی از قبیل اتصال به درگاه پرداخت ، ثبت سفارش آنلاین ، پیگیری خرید ، دانلود و بخش های مالی سمت مدیریت در سایت پیاده سازی شود.

آموزش های متمرکز یا غیر متمرکز : منظور از متمرکز بودن این است که مطالب آموزشی توسط مدیر سایت منتشر می شود ، در این صورت کار بسیار ساده تر خواهد بود نسبت به زمانی که کاربران بتوانند خودشان به خرید و فروش فایل های آموزشی بپردازند (غیر متمرکز) ، چرا که در آن صورت نیاز است تا امکاناتی از قبیل بررسی فایل ها در سمت ادمین ، امکانات مربوط به کیف پول ، گردش مالی کاربر ، درخواست تسویه ، گزارش تخلف و ... نیز در سایت وجود داشته باشد.

البته در کنار موارد فوق ، گونه ای دیگر از سایت های آموزشی وجود دارند که به ازای دریافت شهریه ، کاربران می توانند از آموزش غیر حضوری و بصورت آنلاین در سایت بهره مند گردند که برای طراحی چنین سایت هایی نیاز است تا موارد دیگری نیز مورد توجه قرار بگیرد.

در صورتی که قصد طراحی سایت آموزشی را دارید ، باید ابتدا مشخص کنید که می خواهید سایت شما به کدام یک از روش های فوق فعالیت کند ، سپس لیست و اولویت قابلیت های مورد نیاز برای هر حالت توسط گروه هاویا به شما اطلاع داده خواهد شد و پس از انتخاب و تصمیم گیری نهائی ، پروژه شما شروع می شود و هاویا در تمام مراحل این مسیر همراه شماست.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید