تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت ایده محور

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت ایده محور می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

امروزه سایت های زیادی وجود دارند که نمی توان آنها را به درستی در کنار سایر سایت ها طبقه بندی کرد. این سایت ها معمولا در جهت رفع یک نیاز در دنیای حقیقی و پیرامون یک ایده شکل گرفته اند و معمولا از آن جهت که پاسخی هستند به نیاز مردم ، در صورت بررسی و پیاده سازی درست و همچنین معرفی مناسب ، بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

در طراحی سایت های ایده محور معمولا چالش هایی وجود دارد که برای رفع آنها نیاز به تخصص بالایی در زمینه های طراحی ، حل مسئله و کدنویسی وجود دارد و عدم توجه به هر یک از این موارد و یا استفاده از روش های نادرست باعث کند شدن سرعت اجرای پروژه و گاها منجر به شکست پروژه می شود لذا پیشنهاد می کنیم حتما با یک تیم متخصص و با تجربه برای پیاده سازی ایده خود همکاری کنید.

پس از سالها فعالیت در حوزه طراحی سایت و با توجه به نظرات ایده پردازانی که تا کنون با آنها همکاری داشته ایم ، نگرانی هایی را مشاهده کردیم که شاید عنوان کردن این نگرانی ها و نحوه حل آنها خالی از لطف نباشد ، برخی از این نگرانی ها عبارتند از :

عدم اطمینان به پیاده سازی درست ایده : از آنجا که طراحی سایت پیرامون یک ایده نو ، معمولا نمونه قبلی ندارد ، بسیاری از مشتریان تا قبل از تحویل کار نگران خروجی نهایی می باشند و همواره این اضطرات وجود دارد که پروژه مورد نظر آنها پیاده سازی نشود. در گروه هاویا ، برای پروژه های این چنینی روند کار مقداری متفاوت است و معمولا ارتباط گروه با ایده پرداز بیشتر از سایر پروژه ها بوده و مراحل تحویل کوتاه تر می شود ، همچنین قبل از هر مرحله ، کلیات کاری که باید انجام شود به ایده پرداز اطلاع داده می شود.

عدم اطمینان به کارپرداز و ترس از افشای ایده : بسیاری از ایده پردازان نگران ارائه توضیحات به سایرین هستند و این ترس همواره وجود دارد که ایده آنها توسط فرد دیگری پیاده سازی و منتشر شود. یکی از اصول ما در گروه هاویا حفظ اطلاعات مشتری است و همواره این تعهد را به مشتریان خود داده ایم که امین آنها هستیم و همواره تلاش کرده ایم که خود نیز در تکمیل و ارتقاء ایده آنها سهیم باشیم تا مسیر پیشرفت و ترقی را سریع تر طی کنند.اعتقاد داریم که افشاء و یا استفاده از اطلاعاتی که مشتریان در اختیار کارپردازان می گذارند جزء اخلاق حرفه ای هیچ مجموعه ای نمی باشد و مفتخریم که تا کنون نیز از مسیر و اعتقاد خود خارج نشده ایم.

نگرانی از پشتیبانی و حمایت از پروژه : بسیاری از مشتریان همواره نگران این موضوع بوده اند که در صورت بروز خطایی در پروژه ، کار آنها دچار مشکل شود. اگرچه در گروه هاویا پس از بارها بررسی ، پروژه نهایی بصورتی تحویل داده می شود که میزان خطا و نقص به صفر برسد ، ولی گاها بروز خطا در پروژه گریز ناپذیر است و ما نیز همچون شما به این موضوع واقفیم که حل مشکل از اولویت بالایی برخوردار است لذا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام می کنیم.

نگرانی در مورد تغییرات و افزایش امکانات پروژه در آینده : پیاده سازی ایده و پروژه های ایده محور بر خلاف سایر پروژه ها معمولا طی برنامه های زمانی و بصورت مرحله به مرحله انجام می شود ، لذا نیاز است در طی کردن این مسیر ، ایده پرداز (صاحب پروژه) و کارگزار (تیم برنامه نویسی) با همراهی یکدیگر به تکمیل و توسعه ایده بپردازند. یکی از افتخارات ماست که تا کنون ، همیشه همراه مشتریان خود بوده ایم.

موارد ذکر شده ، بخشی از نگرانی هایی است که هنگام شروع پروژه به چشم می آیند و خداوند را شاکریم که تا کنون مورد اعتماد و اطمینان مشتریان خود قرار گرفته ایم و حفظ این اعتماد همواره یکی از ارزش های ما بوده و هست.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید