تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت خبری

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت خبری می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

شاید بتوان سایت های خبری را زیرمجموعه ای از سایت های تفریحی در نظر گرفت با این تفاوت که مطالب و محتوای موجود در سایت های خبری از جنس اخبار و اطلاعات حقیقی می باشند و معمولا مطالب این سایت ها توسط گروهی متمرکز در سایت درج می شود نه توسط کاربران. در نتیجه کاربران تنها می توانند در اشتراک اخبار و ارسال نظر درباره هر خبر با سایت مشارکت داشته باشند.

وب سایت های خبری معمولا بصورت تخصصی در حوزه هایی خاص و یا بصورت عمومی در تمام دسته بندی ها فعالیت می کنند و معمولا علاوه بر اخبار متنی ، بخش هایی جهت انتشار اخبار تصویری و ویدئویی نیز در آنها وجود دارد. آنچه در طراحی سایت خبری حائز اهمیت است ، نوع طراحی قالب کلی سایت و همچنین نحوه نمایش سایت در موبایل است . طراحی قالب این گونه سایت ها معمولا نسبت به سایر سایت ها شلوغ تر می باشد ولی این شلوغی به معنی سر در گمی و روبرو کردن کاربر با حجم زیادی از اطلاعات نیست و باید قالب به گونه ای طراحی شده باشد که ذهن بازدید کننده بتواند متوجه تفکیک و جداسازی بخش ها شود ، از طرف دیگر ویژه کردن برخی اخبار نسبت به سایر خبرها نیز حائز اهمیت است ، یک سایت خبری خوب به گونه ای طراحی می شود که کاربر پس از مشاهده یک خبر ، به مطالعه خبر دیگری علاقه مند شود و این روند حداقل چندین مرتبه ادامه پیدا کند که در بسیاری از خبرگزاری های معروف ، این مورد کاملا به چشم می آید.

جدا از ظاهر سایت ، نحوه طراحی پنل مدیریت سایت نیز حائز اهمیت است ، برخی از امکاناتی که در پیاده سازی پنل ادمین می تواند مورد توجه قرار بگیرد عبارتند از :

  • چند کاربره بودن و امکان تعیین سطح دسترسی برای کاربران مختلف
  • امکان فعالیت گروه های کاربری مختلف از قبیل سردبیر ، خبرنگار و ...
  • امکان مدیریت کامل دسته های خبری از قبیل اقتصادی ، سیاسی و ...
  • امکان مدیریت کامل روی نظرات کاربران و بررسی آنها
  • آمارگیر پیشرفته سایت جهت نمایش خبرها و دسته های پربازدید به تفکیک تاریخ و ساعت
  • امکان مدیریت کامل روی تبلیغات و تعریف بنرها بصورت زماندار ، با محدودیت نمایش ، کلیک و ...

در کنار طراحی سایت خبری ، توجه به اصول سئو در طراحی سایت و کدنویسی بهینه نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است. توجه داشته باشید که کدنویسی اصولی و مطابق با استانداردهای وب می تواند مسیر پیشرفت شما را ماه ها نزدیک تر کند و سرعت پیشرفت سایت شما به مقدار زیادی به نحوه کدنویسی آن وابسته است.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید