تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت گالری

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت گالری می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

دغدغه های موجود در دنیای امروز باعث شده است که در بسیاری از مواقع توجه به هنر و ابعاد آن از طرف بازدید کنندگان و علاقه مندان به این حوزه ، کمرنگ تر از قبل باشد از طرف دیگر هزینه های سنگین برپایی نمایشگاه و گالری و همچنین هزینه تبلیغات نیز عامل دیگری است که بسیاری از هنرمندان را به انتخاب روش های دیگری برای ارائه و نمایش آثار خود سوق می دهد.

اگرچه فعالیت در شبکه های اجتماعی ، کانال ها و اپلیکیشن های پیام رسان ، نشریات و ... جایگزین هایی هستند برای نمایش و فروش آثار هنری ، اما با این وجود هیچ یک از آنها نمی توانند جای پیاده سازی سایت گالری را بگیرند زیرا در سایت گالری می توان تمام امکانات را بصورت یکجا فراهم نمود تا کار هم برای هنرمند ساده تر شود و هم برای کاربران و بازدید کنندگان. در ادامه دلایلی ذکر شده است که برتری وب سایت گالری نسبت به تمامی روش های فوق و حتی برگزاری نمایشگاه را اثبات خواهد کرد ، شما را به مطالعه آنها دعوت می کنیم :

عدم محدودیت زمانی در ارائه آثار از طریق وب سایت گالری : شما می توانید یک اثر را تا هر زمانی که بخواهید در وبسایت خود به نمایش بگذارید در حالی که نمایشگاه های فیزیکی ، نشریه ها و ... معمولا محدودیت زمانی دارند لذا وبسایت شما محدود به یک دوره و زمان خاص نخواهد بود و تا هر زمان که بخواهید مثل یک نمایشگاه مورد بازدید قرار می گیرد.

عدم محدودیت مکانی در ارائه آثار : بازدیدکنندگان شما محدود به یک محله خاص و یا یک شهر خاص نخواهند بود ، شما می توانید از سراسر جهان بازدید کننده و حتی خریدار داشته باشید ، به علاوه اینکه وبسایت شما در تمامی ساعات شبانه روز فعال است.

عدم محدودیت فضای ارائه آثار : معمولا در نمایشگاه ها محدودیت فضا وجود دارد و برای فضای بزرگتر لازم است هزینه بیشتری هم پرداخت شود ولی در وبسایت شما تفاوتی ندارد شما یک اثر هنری را به نمایش بگذارید یا 1000 اثر هنری را ...

یکبار هزینه می کنید : در وب سایت گالری خود بر خلاف راه اندازی نمایشگاه و یا معرفی در نشریه ، نیازی نیست هر بار هزینه کنید ، کافیست یکبار سایت خود را راه اندازی کنید و بارها از سایت خود جهت انتشار و معرفی آثار خود استفاده نمائید.

ایجاد دسته بندی و فیلتر های اختصاصی : شما در سایت گالری خود می توانید آثار هنری خود را به هر صورت که مایل باشید دسته بندی کنید ، همچنین امکان تعریف فیلتر نیز وجود دارد ، مثلا کاربران می توانند محبوب ترین آثار از دید سایر کاربران را مشاهده کنند ، یا پر فروش ترین آثار ، یا پر نظر ترین آثار و .... تمام این امکانات تنها از طریق طراحی وبسایت گالری و به سادگی قابل پیاده سازی خواهد بود و مطمئنا در نحوه ارائه آثار و به طبع آن در فروش تاثیر خواهند داشت.

در کنار تمامی موارد فوق راه اندازی سایت گالری باعث پیشرفت برند و اسم شما خواهد شد و این مورد شاید بیش از سایر موارد حائز اهمیت باشد.

امکانات و قابلیت های وب سایت گالری :

امکانات و قابلیت هایی که در سایت گالری قابل پیاده سازی می باشد با توجه به سیاست های سایت قابل تغییر است ، مثلا ممکن است بخواهید وبسایت شما فقط جنبه معرفی آثار را داشته باشد ، یا ممکن است علاوه بر معرفی ، فروش نیز مدنظر شما باشد ، همچنین این امکان وجود دارد که سایت گالری به گونه ای پیاده سازی شود که هنرمندان مختلف بتوانند آثار خود را در آن به نمایش گذاشته و به فروش برسانند ، بنابراین امکانات و قابلیت های متفاوتی را می توان در این گونه وبسایت ها پیاده سازی کرد که در ادامه به برخی از امکانات پایه ای موجود در این گونه وبسایت ها اشاره شده است :

  • طراحی جذاب و در عین حال ساده به گونه ای که طراحی موجب کمرنگ شدن محتوا (آثار هنری) نشود
  • معرفی کامل محصول شامل مشخصات فنی ، توضیحات خلاصه ، تصاویر و ...
  • امکان نمایش تعداد دفعات بازدید ، تعداد دفعاتی که کاربران اثر هنری را پسندیده اند و همچنین امکان ثبت نظر برای هر اثر.
  • امکان ارائه تخفیف برای خرید اثر
  • امکان فروش بصورت آنلاین و اینترنتی ، ثبت سفارش آنلاین و همچنین اتصال به درگاه های پرداخت
  • امکان راه اندازی سایت بصورت چند زبانه جهت ارائه خدمات به کاربران خارج از کشور
  • امکان برگزاری مزائده برای فروش آثار هنری
  • و بی نهایت امکان دیگر

در صورتی که قصد طراحی سایت گالری را داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در هاویا تماس بگیرید.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید