تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت وکلا

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت وکلا می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

گسترده تر شدن شهرها و افزایش جمعیت ، افزایش تعداد وکلا و به طبع آن افزایش رقابت میان آنها و میزان نیاز مردم به وکلا و کارشناسان حقوقی عواملی هستند که باعث شده اند تا وکلا نیز مانند سایر مشاغل جهت پیشرفت و توسعه شغل خود ، نیاز به روش های معرفی و جذب مشتری داشته باشند.

در کنار تمام روش های موجود ، می توان معرفی از طریق اینترنت را یکی از موثر ترین روش ها دانست چرا که امروزه هر فردی برای پیدا کردن متخصص مورد نظر خود ابتدا به جستجو در اینترنت می پردازد به همین دلیل تعدادی از وکلا در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و برخی دیگر وبلاگ و سایت شخصی خود را راه اندازی نموده اند. اگرچه فعالیت در شبکه های اجتماعی ابزاری مناسب جهت معرفی و جذب مشتریست ولی نکته ای که باید به آن توجه شود این است که شبکه های اجتماعی اعتماد و اعتبار ایجاد نمی کنند و برای همه مشاغل مناسب نیستند و می دانیم که اعتبار یک وکیل یکی از مهمترین عوامل در انتخاب اوست.

طراحی سایت وکلا

داشتن وبسایت بر خلاف فعالیت در شبکه های اجتماعی به میزان اعتبار وکیل می افزاید و اعتماد لازم را در کاربر ایجاد می کند ، از طرف دیگر داشتن وبسایت باعث می شود شما بازدیدکننده های بیشتری از طریق موتور های جستجو بدست بیاورید و این بازدید کنندگان چون در جستجوی وکیل بوده اند و وارد وبسایت شما شده اند ، ارزشمند تر از سایر کاربران خواهند بود. در ادامه به لیست امکانات و بخش هایی که می تواند در وبسایت وکیل وجود داشته باشد اشاره خواهیم کرد :

  • آشنایی با اطلاعات وکیل ، مواردی از قبیل رزومه کاری ، سوابق تحصیلی ، سوابق اجرایی و ...
  • آشنایی با خدمات و حوزه های کاری وکیل
  • ارائه اطلاعات تماس ، آدرس و موقعیت کاری ، ساعات فعالیت دفتر و ...
  • امکان دریافت وقت ملاقات حضوری از طریق وبسایت
  • امکان ارسال پیام و ثبت پرسش توسط کاربر از طریق سایت وکیل
  • امکان ارائه مقالات و مطالب حقوقی در سایت
  • و بسیاری امکانات دیگر ...

در کنار موارد فوق که امکانات اولیه وب سایت وکیل می باشند ، عوامل دیگری نیز وجود دارد که سبب توسعه هر چه بیشتر کسب و کار شما خواهند شد ، مواردی از قبیل سئوی وبسایت جهت افزایش تعداد ورودی سایت ، طراحی اختصاصی و گرافیکی قالب سایت جهت افزایش علاقه مندی کاربر به سایت و ... که هنگام طراحی سایت حتما باید به آنها توجه شود. چنانچه در این مسیر نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید می توانید روی کمک کارشناسان ما در گروه هاویا حساب کنید.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید