تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت تفریحی

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت تفریحی می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

اگر به فعالیت های روزانه خود در اینترنت کمی دقیق تر نگاه می کنیم متوجه می شویم که بخش زیادی از زمان ما صرف تفریحات در اینترنت می شود ، این تفریحات می تواند شامل خواندن مطالب طنز و لطیفه شود و یا گذراندن زمان از طریق چت و در کنار دوستانمان ، یا دیدن کلیپ ها و ویدئو های جذاب و ...

به این گونه وبسایت ها که هدف اصلی از ایجاد آنها جذب کاربر و سرگرم کردن آنها می باشد سایت تفریحی گفته می شود و معمولا پس از جذب تعداد زیادی کاربر ، کسب درآمد اینترنتی از طریق نمایش تبلیغات در آنها وجود خواهد داشت ، به گونه ای که بعضا می توان به عنوان یک شغل عالی جهت کسب درآمد به آنها نگاه کرد.

انواع سایت تفریحی :

اگر بخواهیم سایت های تفریحی را از نظر ساختار تفکیک کنیم ، می توانیم آنها را در دو دسته متفاوت قرار دهیم ، سایت هایی که محتوای آنها از طریق مدیر سایت منتشر می شود و سایت هایی که کاربران به تولید و انتشار محتوا در آنها می پردازند. در مورد دسته اول ، اینگونه سایت ها تفاوت زیادی با وبسایت های شخصی ندارند و محتوا از طریق مدیر سایت در سایت درج می شود و کاربران تنها بازدید کننده های سایت هستند ، بنابراین مدیر سایت همواره باید جهت افزایش بازدید سایت به تولید محتوا بپردازد و سایت د واقع رسانه ای است که مطالب مد نظر یک شخص (مدیر سایت) را به نمایش می گذارد . اما در دسته دوم خود کاربران هستند که هم محتوا تولید می کنند و هم محتوای مروبط به سایر کاربران را مشاهده می کنند ، در این حالت مدیر سایت در واقع تنها وظیفه هدایت کاربران و مدیریت تبلیغات را خواهد داشت ولی توجه به این موضوع که چگونه باید کاربران را به سمت اشتراک و تولید محتوا سوق داد حائز اهمیت است و می تواند سبب پیروزی و یا شکست پروژه شود.

در مورد دسته اول سایت های تفریحی ، با توجه به گرایش مردم به استفاده از شبکه های اجتماعی ، معمولا عضویت در این شبکه ها و انتشار مطالب در صفحه شخصی ، راه رسیدن به موفقیت و جذب بازدید کننده را سریعتر می کند و پیشنهاد ما شروع پروژه از طریق شبکه های موجود است نه راه اندازی سایت تفریحی ! ولی در مورد دسته دوم که مطالب توسط کاربران در سایت درج می شود اوضاع کاملا متفاوت است و تنها وجود سایت می تواند باعث پیشرفت پروژه شود ، در ادامه به بررسی امکانات و قابلیت هایی که می توان در این گونه سایت ها قرار داد می پردازیم.

امکانات سایت های تفریحی :

  • امکان عضویت کاربران و مدیریت پروفایل
  • امکان امتیازدهی به کاربران
  • امکان مدیریت و تایید یا رد مطالب منتشر شده توسط کاربران و همچنین امکان درج قابلیت گزارش تخلف
  • امکان امتیاز دهی و لایک مطالب ، ثبت نظر و اشتراک گذاری
  • مدیریت دسته بندی ها
  • امکان نمایش پربیننده ترین ، محبوب ترین و جدیدترین مطالب در روز ، هفته ، ماه و ...

علاوه بر موارد فوق ، بسیاری امکانات دیگر نیز وجود دارد که بسته به نیاز و هدف از راه اندازی و طراحی سایت تفریحی می توان نسبت به پیاده سازی آنها نیز اقدام نمود.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید