تخفیف ویژه
طراحی سایت فروشگاهی به مدت محدود
گروه طراحی سایت هاویا در جهت حمایت از فروشندگان اینستاگرامی و در شرایط موجود ، برای تعداد محدودی از کسب و کارهای اینترنتی با 50 درصد تخفیف ، فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کند
14
میلیون
تومــان
7
میلیون
تومــان

طراحی سایت پزشکی

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه های طراحی سایت پزشکی می توانید با شماره 09128863133 تماس حاصل نمائید

در دنیای امروز معمولا کاربران قبل از هر اقدامی ابتدا به جستجو در اینترنت می پردازند و معمولا هم در اکثر مواقع پس از جستجو نتیجه مورد نظر بدست می آید. پیدا کردن علائم بیماری ها ، کاربرد داروهای گیاهی و شیمیایی ، نحوه درمان و از همه مهم تر پیدا کردن پزشک در تخصص مورد نظر از جمله مواردی هستند که همیشه مورد توجه کاربران در اینترنت قرار گرفته اند. کافیست همین الان عبارت "پزشک متخصص قلب در تهران" را جستجو کنید ، سایت های زیادی را مشاهده خواهید کرد که بعضی از این سایت ها ، سایت های پزشکان می باشند ، اما چرا نیاز است که یک پزشک سایت داشته باشد ؟ در ادامه دلایل طراحی سایت برای پزشکان را با هم بررسی خواهیم کرد :

  • روش های متفاوتی برای حضور و فعالیت یک پزشک در دنیای مجازی وجود دارد ، مثل صفحات شبکه های اجتماعی ، کانال و ... ولی مطمئنا شما هم با ما موافقید که هیچ یک از این موارد برای یک پزشک مناسب نخواهد بود چرا که هیچ یک نشانگر اعتبار پزشک در دنیای مجازی نمی باشد.
  • مسلما خواندن اطلاعات پزشکی و سلامتی در وب سایت پزشک اعتبار بیشتری نسبت به یک سایت خبری خواهد داشت و کاربران اعتماد بیشتری به پزشکان دارند.
  • کاربری که در جستجوی علائم بیماری خاصی است ، اگر به وبسایت پزشک ارجاع داده شود ، احتمال بالاتری دارد که برای رفع مشکل خود نیز به همان پزشک مراجعه کند. بنابراین سایت پزشک علاوه بر حفظ اعتبار پزشک به گونه ای تبلیغات نیز محسوب می شود.
  • خواندن رزومه پزشک ، سوابق ، مدارک و آشنایی با موقعیت و زمان فعالیت مطب تنها از طریق سایت پزشک امکانپذیر خواهد بود.
  • ارتباط با پزشک و پرسش و پاسخ ، دریافت نوبت ، خواندن مقالات پزشک و سلامتی و ... نیز مواردی هستند که از طریق طراحی سایت پزشکان قابل انجام می باشند.

علاوه بر موارد فوق ، مزایای بیشمار دیگری نیز وجود دارند که پزشکان را به سمت طراحی سایت پزشکی سوق داده است و در کنار تمام این موارد آنچه حائز اهمیت است نظرات کاربران درباره یک پزشک می باشد ، کافیست همین الان نام یک پزشک را جستجو کنید ، بدون شک صفحات مختلفی را خواهید دید که کاربران در مورد پزشک مورد نظر نظرات خود را ثبت کرده اند. بدون در نظر گرفتن درست یا غلط بودن آنها ، مطمئنا در اکثر مواقع این نظرات در نحوه انتخاب مراجعین تاثیر می گذارند.

طراحی سایت اختصاصی برای پزشک باعث می شود که پزشک بتواند درباره خودش توضیحات ارائه کند و به مرور از طریق نظرات کاربران ، با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شده و نسبت به پیشرفت هر چه بیشتر در حرفه خود گام بردارد.

توجه به تمامی موارد فوق و مزایای بکارگیری آنها باعث شده است که بسیاری از پزشکان ، وبسایت تخصصی خود را راه اندازی نموده و از این طریق نیز به فعالیت بپردازند ، لازم به ذکر است که راه اندازی سایت پزشک ، سبب افزایش شناخت بازدید کنندگان از او و پیرو آن سبب افزایش اعتماد می شود . اگر شما نیز قصد راه اندازی این گونه سایت ها را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه با ما تماس حاصل نمائید.

ارتباط با گروه طراحی سایت هاویا تهران
تمــاس باماروی کمکـ ما حسابـ کنید